YEMİNLİ TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

Tercüme yani çeviri işi, hukuksal alandan, tıp dünyasına, teknolojik gelişmelerden diplomatik konulara kadar çok farklı alanlarda ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

tercüme

Bulgarca-Türkçe Tercüme İçin Doğru Tercih

Türkiye ve Bulgaristan’ın gerek komşu ülkeler olması gerekse çifte vatandaş sayısının azımsanmayacak büyüklükte olması Türkçe – Bulgarca tercüme işini zorunlu kılmaktadır.

Özellikle Bulgaristan’dan göç ederek uzun yıllar Türkiye’de yaşamış olan vatandaşlar Bulgarcayı unutmuş olabilir. Hatırlıyor olsalar dahi bildikleri dil kendilerini Bulgaristan’ın resmi makamları karşısında temsil etmeye yetmez.

Bu noktada yaşanan sıkıntılar vatandaşlık işlemleri, eğitim, vize, bankacılık işlemleri, Bulgaristan'da şirket kurma ve mülk edinme konularında sıkıntı yaşamanıza ve işlemlerin tamamlanması sürecinin uzamasına sebep olur.

Alacağınız tercümanlık hizmeti, Bulgarca dilekçe yazma, Bulgarca başvuru formu doldurma, pasaport işlemleri gibi resmi kurum ve kuruluşlarla olan işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Yeminli Bulgarca-Türkçe Tercüme İşleri

Oluşturulduğu ülkenin dışında başka bir ülkede kullanılacak bir evrak tercüme edilecekse bunun yeminli tercüman tarafından yapılması gerekir.

Bulgaristan’daki noter işlemleri, her türlü nüfus ve vatandaşlık işleri, diploma ve transkript çevirileri, şirket kurulması aşamasındaki evrakların hazırlanması gibi süreçlerde ihtiyacınız olan tüm Bulgarca-Türkçe Tercüme ve Türkçe-Bulgarca Tercüme işlemleri için yardımcı olmaya hazırız.

"Bulgaristan’daki noter işlemleri, her türlü nüfus ve vatandaşlık işleri, diploma ve transkript çevirileri, şirket kurulması aşamasındaki evrakların hazırlanması gibi süreçlerde ihtiyacınız olan tüm Bulgarca-Türkçe Tercüme ve Türkçe-Bulgarca Tercüme işlemleri için yardımcı olmaya hazırız."